آخرین اخبار : 

اسپالتی: سه بازی متوالی گل نمی‌زنیم؟ عیبی ندارد!/ به ستاره آتالانتا فقط گفتم خفه شو!

باشگاه فوتبال اینتر شب گذشته (شنبه) در هفته سی‌و‌دوم سری A در حالی به تساوی بدون گل در خانه آتالانتا رضایت داد که هفته پیش هم در خانه تورینو با نتیجه یک بر صفر باخت و قبل از آن هم در یک بازی معوقه در دربی میلان مقابل حریف همشهری بدون گل مساوی کرد. به این ترتیب این باشگاه در سومین بازی متوالی‌اش نتوانست گلی‌بزند موضوع که سر مربی نراتزوری با آن مشکلی نداشت.

اسپالتی پس از رقابت‌ای که نیمه اول آن تحت سلطه آتالانتا بود – این باشگاه ۱۱ شوت به سمت دروازه اینتر شلیک کرد – و در نیمه دوم اینتر بر بازی سوار شد و نزدیک بود ۳ امتیاز را از آن خود کند به شبکه مدیاست ایتالیا بیان کرد: فکر نمی‌کنم اینکه نتوانستیم برابر حریفی قدرتمند مانند آتالانتا گل بزنیم عیبی داشته باشد اما هر کسی می‌تواند نظر خودش را درباره این موضوع داشته باشد. اینها رقابت‌هایی هستند که شما در آنها باید به شیوه‌ای خاص بازی کنید. ما در نیمه اول به مشکل خوردیم چون پاسکاری‌مان به اندازه کافی دقیق نبود و حرکات‌‌مان بی‌هدف بود. ما چهار پنج موقعیت گلزنی داشتیم و تا آخر فشار آوردیم اما باید اعتراف کرد که حریف در نیمه دوم بهبود بازی کرد.

رافینیا مهاجم اینتر یکی از موقعیت‌های گلزنی خوب این باشگاه را با شلیک توپ به بالای دروازه آتالانتا هدر داد و لحظاتی بعد تعویض شد.

اسپالتی درباره اینکه آیا این تعویض به ضربه ضعیف ستاره برزیلی تیمش ربطی داشته است اظهار داشت: من رافینیا را تعویض کردم چون خسته به نظر می‌رسید وگرنه این کار را نمی‌کردم. آتالانتا تمام تلاشش را کرد که رافینیا را از جریان بازی محو کند.

در اخر بازی دوربین‌‌های تلویزیونی صحنه‌ای را شکار کردند که در آن اسپالتی با مارتن دی‌رون هافبک آتالانتا مشاجره شدیدی پیدا کرد. سر مربی اینتر درباره اتفاقی که رخ داد بیان کرد: من به او گفتم در جایگاهی نیست که به من بگوید بروم سر جایم بنشینم و بهبود است خفه شود. او بهبود بود یکی دیگر را برای زدن این حرف انتخاب می‌کرد چون به من نمی‌تواند چنین حرفی بزند. من به او هیچ چیز نگفتم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *