آخرین اخبار : 

اسپالتی: درباره اینتر و رم چیز بدی نگفتم/ نمی‌دانم چرا همه دوست دارند به من حمله کنند

لوچانو اسپالتی تأکید کرد اظهارات اخیرش در جمع هواداران درباره باشگاه‌های اینتر و رم اشتباه نبوده است و آنها را تکرار کرد.

روز گذشته (سه‌شنبه) نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا مطلبی را چاپ کرد که در آن به نقل از سر مربی اینتر آمده بود که آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان و رم هر دو وضعیت نابسامانی دارند و تا وقتی که باشگاه پرمهره‌ای مانند یوونتوس در سری A باشد سایر باشگاه‌های این لیگ نباید امید چندانی به کسب اسکودتو داشته باشند.

اظهارات اسپالتی را می‌توانید «اینجا» بخوانید.

او شب گذشته درواکنش به بازتاب اظهاراتش در رسانه‌های ایتالیایی بیان کرد: زمانی که هواداران در خیابان‌ها مرا متوقف می‌کنند اگر با رویکرد و رفتاری مناسب داشته باشند می‌ایستم و با آنها صحبت می‌کنم. بعضی اوقات اوقات ما درباره مسائلی صحبت می‌کنیم. این بار بعد از مسابقه‌مان برابر رم من گروهی از هواداران رم را خارج از ورزشگاه سن‌سیرو دیدم که منتظر من هستند و گروهی دیگر از آنها هم خارج از یک رستوران منتظر من بودند. ما با هم چند عکس گرفتیم و صحبت کردیم.

اسپالتی ادامه داد: گروه زیادی از هواداران رم آنجا حضور داشتند پس من فکر نمی‌کنم حرف‌هایی که درباره رم زدم دارای نکته منفی خاص راجع به این باشگاه بوده باشد. بهبود است دقیق‌تر حرف بزنید و فرصت ارزیابی حرف‌های مرا ایجاد کنید. اگر شخصی بخواهد در مورد جزئیات وضعیت باشگاه‌ها با من صحبت کند من می‌توانم با او حرف بزنم. الان هم فکر نمی‌کنم که چیز بدی گفته باشم اما نمی‌دانم چرا اینقدر همه میل به حمله به من دارند. این‌ها همه به خاطر آن است که حرف‌های مرا طور دیگر منعکس می‌شود.

سر مربی اینتر عنوان کرد: شکی نیست که سونینگ (مالک اینتر) برای خودش معیارهایی در بازار نقل و انتقالات تعریف کرده است که ما هنوز به آنها پی نبرده‌ایم. من گفتم جو اینتر دچار افسردگی شده است چون همه نگران تکرار اشتباهات گذشته هستند و من باید این وضعیت را تغییر دهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *