آخرین اخبار : 

اسپالتی: امتیاز گرفتن در خانه یوونتوس خوب است اما من کاملاً راضی نیستم

لوچانو اسپالتی در خصوص تساوی بدون گل شاگردانش در خانه یوونتوس در مهمترین بازی از هفته شانزدهم سری  A ایتالیا که در آن تیمش عملاً هیچ موقعیت مسلمی برای گلزنی نداشت به ان گفت: من از نتیجه عصبانی نیستم. مسلماً همیشه چیزی برای توصیه کردن وجود دارد و در نیمه دوم این بازی هم ما بیش از اندازه توپ را لو می‌دادیم به همین دلیل من به بازیکنان توصیه کردیم که آرام باشند و به توانایی‌های‌شان ایمان داشته باشند. وقتی شما تورین را با یک امتیاز و دروازه بسته ترک می‌کنید پس اتفاق مثبتی رخ داده است. ما باید درک کنیم که سزاوار کسب این یک امتیاز بوده‌ایم چون توانایی ماندن در صدر جدول را داریم. در یک مقطع به نظر می‌رسید که این فرصت برای ما بادآورده بوده است اما الان این‌طور نیست.

اسپالتی ادامه داد: در نیم ساعت اول ما بازی خوبی ارائه کردیم و تا یک سوم پایانی زمان بازی هم این روند ادامه داشت اما ما از تملک توپ‌مان استفاده نکردیم. ما سه فصلی را پشت سر گذاشتیم که در آن فاصله‌مان با تیم‌های بالای جدول بسیار زیاد بود. الان اما بعد از گذشت ۱۵ هفته از لیگ هویت خودمان را شکل داده‌ایم هرچند هنوز هم برخی تصور می‌کنند که ما کاملاً شایستگی جایگاه فعلی‌مان را نداریم.

اسپالتی در پایان نیمه اول حین رفتن به سمت تونل رختکن‌ها گپی با جورجو کیه‌لینی مدافع میانی یوونتوس داشت. او درباره محتوای مکالمه‌اش با مدافع ملی‌پوش بانوی پیر اظهار داشت: کیه‌لینی گفت که او فقط نزد داور رفته تا با او صحبت کند اما من تصور دیگری داشتم زمانی که او از محوطه جریمه خودشان شروع به دویدن کرد هرچند داور به من اطمینان خاطر داد که همه چیز عادی بوده است و من فهمیدم که سوؤ برداشت کرده‌ام. بین دو نیمه همه چیز برطرف شد و مشکلی نبود.

یوونتوس با بستن مسیر حرکت بال‌های اینتر مانع از ارسال سانتر توسط آنتونیو کاندروا و ایوان پریشیچ شد. اسپالتی در این خصوص هم اظهار داشت: من فکر می‌کنم که ما می‌توانستیم بهتر از این‌ها کار کنیم اما زیاد توپ را لو دادیم چون به اندازه کافی در نیمه دوم انگیزه نداشتیم. گاهی اوقات در نیمه دوم انگیزه‌مان را از دست می‌دادیم و صرفاً به تملک توپ راضی بودیم. من اما می‌خواستم که تیم انگیزه و عطش کافی برای استفاده از این تملک توپ نشان دهد.

اینتر در این فصل در مصاف‌های رودرروی خود با مدعیان قهرمانی نتایج خوبی کسب کرده است. این تیم در خانه ناپولی و یوونتوس بدون گل مساوی کرده است و رم را هم در استادیو المپیکو شکست داده است. با این حال اسپالتی هنوز هم جشن نگرفته است.

او عنوان کرد: من از این دو تساوی راضی نیستم چون همیشه به هدف کسب پیروزی به میدان می‌رویم. باید از خودمان بپرسیم که چرا نبردیم؟ موقعیت داشتیم و باید درک کنیم که لازم است بهتر از این‌ها از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. اگر با تمام توان‌مان بازی نکنیم رسیدن به اهدافی مانند قهرمانی در سری A سخت می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *