آخرین اخبار : 

ادعای یک نشریه اسپانیایی: ستاره رئال می‌خواهد به منچستریونایتد برگرد…

نشریه آس در گزارش مدعی شده است که کریستیانو ستاره رئال به بازگشت به منچستریونایتد فکر می‌کند.

در این گزارش آمده است که ستاره رئال احساس می‌کند باشگاه با خلف وعده در خصوص تمدید قراردادش او را فریب داده و به همین دلیل تصمیمش را گرفته و آن را هم به اطلاع چند تن از هم‌تیمی‌هایش رسانده است: اینکه او تابستان سال ۲۰۱۸ سانتیاگو برنابئو را ترک خواهد کرد و در میان گزینه‌هایش بازگشت به منچستریونایتد را در اولویت قرار داده و تصور می‌کند که اولدترافورد مکانی ایده‌آل برای ادامه دادن به دوران بازیگری‌اش است.

ستاره رئال که در فاصله سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ برای شیاطین سرخ بازی کرد و با این باشگاه افتخاراتی همچون قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد هنوز هم نزد هواداران من‌یونایتد بازیکن محبوبی است. او که اولین توپ طلا از ۵ توپ طلای فعلی‌اش را سال ۲۰۰۸ در زمان حضورش در اولدترافورد کسب کرد آنقدر در تصمیم خود برای ترک سانتیاگو برنابئو در اخر فصل راسخ است که آن را صریحاً به تعداد زیادی از هم‌تیمی‌هایش گفته است.  

به نوشته آس بعد از قهرمانی فصل گذشته رئال در لیگ قهرمانان اروپا فلورنتینو پرس به ستاره رئال وعده داده بود که قرارداد او را تمدید و حقوقش را افزایش خواهد داد. با این حال رئیس باشگاه رئال هنوز به وعده‌اش عمل نکرده و این در حالی است که بازیکن پرتغالی در چند بیان کرد و گو‌اش از تمایل خود برای ماندن در کنار کهکشانی‌ها گفته است از جمله پس از دریافت پنجمین توپ طلایش در فرانسه که بیان کرد: «اگر امکانش باشد دوست دارم در رئال بمانم و در این باشگاه بازنشسته شوم». در همان مراسم اما پرس از تمایل خود به جذب نیمار صحبت کرد و بیان کرد اگر مهاجم برزیلی پاری‌سن‌ژرمن در رئال بازی کند شانس بیشتری برای بردن توپ طلا دارد اظهار نظری که باعث شده برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی شوند هدف اصلی رئیس باشگاه رئال در تابستان تلاش برای جذب نیمار است نه حفظ برترین گلزن تاریخ باشگاه.

انتهای پیام/

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *