آخرین اخبار : 

ادعای فردیناند درباره ضربه پنالتی جنجالی ستاره رئال مقابل پاری‌سن‌ژر…

وبه نقل از نشریه مارکای اسپانیا بسیاری و شاید هیچیک از هواداران تیم فوتبال رئال در بازی شب گذشته این تیم برابر پاری‌سن ژرمن در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو متوجه اتفاقی که در صحنه پنالتی کریستیانو ستاره رئال رخ داد نشدند.

هنگامی که ستاره رئال برای زدن ضربه پنالتی خیز برداشت درست قبل از اصابت پای راست وی با توپ توپ مقداری از زمین جدا شد که در تصاویر منتشر شده در فضای مجازی هم این اتفاق قابل رؤیت است.

ریو فردیناند هم‌تیمی سابق ستاره رئال در منچستریونایتد هم این اتفاق را تأیید و البته در مورد آن ادعای جالبی مطرح کرده است.

کاپیتان سابق شیاطین سرخ که اکنون به عنوان مفسر و کارشناس شبکه BT Sport انگلیس فعالیت دارد معتقد است که نیروی وارد شده توسط پای چپ ستاره رئال به چمن زیر توپ بعد از دور خیز او به سمت نقطه پنالتی باعث بلند شدن چند سانتی‌متری توپ از روی زمین شده است.

فردیناند با تأکید بر اینکه این حرکت ترفند جدیدی از ستاره رئال نیست و پیش از این هم او شاهد چنین چیزی بوده است اظهار کرد: قسم می‌خورم شاید دیوانه کننده به نظر برسد اما واقعی است. او در تمرینات منچستریونایتد این حرکت را انجام می‌داد.

باوجود بحث‌هایی که در خصوص غیرمجاز بودن چنین ترفندی مطرح شده طبق قوانین فیفا این حرکت ممنوع نیست چون در هیچ لحظه از پروسه زدن ضربه پنالتی قبل از زدن ضربه توپ با دیگر پای بازیکن (پای تکیه‌گاه) تماس پیدا نمی‌کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *