آخرین اخبار : 

احتمال مجازات امری و الخلیفی از سوی یوفا

به نقل از سایت آی‌یو اسپورت کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) ممکن است اونای امِری سر مربی و ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را به خاطر بیان کرد و گو‌های‌شان بعد از شکست ۳ بر یک شب گذشته پاریسی‌ها در خانه رئال توبیخ و جریمه کند.

بعد از این بازی که در چارچوب دیدارهای مرحله رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در خانه نماینده اسپانیا برگزار شد امری شکست تیمش را به تصمیمات جانبدارانه جانلوکا روکی داور رقابت ربط داد و بیش از یک مورد تأکید کرد که نماینده فرانسه از قضاوت قاضی ایتالیایی بازی ضربه خورده است. ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم با تأیید گفته‌های سر مربی این باشگاه بیان کرد که تصمیمات روکی از جمله پنالتی تشخیص ندادن برخورد توپ با دست راست سرخیو راموس در محوطه جریمه رئال طی نیمه دوم بازی ضربه‌ای آشکار به شانس صعود PSG زده است.

اکنون طبق ادعای سایت آی‌یو اسپورت کمیته کنترل انضباط و اخلاق یوفا مشغول بررسی اظهارات امری و خلیفی است و احتمال مجازات آنها وجود دارد که نتیجه این بررسی‌ها یا فردا (جمعه) یا دوشنبه هفته آینده اطلاعیه می‌شود.

پیش از این سابقه داشته است که کمیته انضباطی یوفا سرمربیان باشگاه‌های حاضر در رقابت‌های تحت نظارت این تورنمنت را به خاطر انتقادات‌شان از داوران مجازات کند از جمله دو جلسه محرومیتی که برای مانوئل پیگرینی سر مربی سابق بارسلونا به خاطر انتقاد از رفتار داور بازی تیمش برابر بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل ۱۴-۲۰۱۳ یا محرومیت یک جلسه‌ای آرسن ونگر به خاطر اظهاراتش درباره ماسیمو بوساکا داور بازی توپچی‌‌ها مقابل بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل ۱۱-۲۰۱۰ در نظر گرفته شد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *