آخرین اخبار : 

ابراهیموویچ: پوگبا در جام جهانی کنار لیونل مسی و ستاره رئال خواهد درخشید

زلاتان ابراهیموویچ در آستانه شروع مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به حمایت از هم تیمی سابق خود در تیم فوتبال منچستریونایتد پرداخته و او را در کناره ستاره هایی همچون لیونل مسی و ستاره رئال قرار داد.

پوگبای ۲۵ ساله در فصل ۲۰۱۷-۱۸ لیگ برتر انگلیس فراز و نشیب های زیادی داشت و برای همین انتقاداتی بر عمل کرد او می شد.

زلاتان ابراهیموویچ معتقد است نه تنها پوگبا قابلیت حضور در ترکیب اصلی تیم ملی فرانسه را دارد بلکه می تواند در کنار بازیکنانی مثل کیلیان امباپه برای تیم ملی کشورش بدرخشد.

بازیکن سابق تیم ملی سوئد در بیان کرد و گو با وبسایت رسمی فیفا درباره اثرگذار ترین شاگردان رقابت ها بیان کرد: به نظرم پوگبا می تواند یکی از تاثیرگذار ترین شاگردان جام جهانی باشد زیرا همه می دانند او بازیکنی سرعتی و با تکنیک است. امباپه هم می تواند چنین تاثیری داشته باشد زیرا او بازیکنی در حال تبدیل شدن به یک ستاره بزرگ است و قطعا به آن سطح خواهد رسید.

ابراهیموویچ درباره تاثیر تیمی گفت: باید یادمان باشد که فوتبال یک مسابقه انفرادی نیست و تیم ها مقابل هم مسابقه می کنند. فکر می کنم نیمار پس از مصدومیتش عطش زیادی برای مسابقه کردن دارد و تیمش نیز به او کمک خواهد کرد. لیونل مسی بهترین است و تیم دنباله روی اوست ستاره رئال هم همینطور باید دید چه پیش می آید.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *