آخرین اخبار : 

آمار نشان از افت شدید رئال دارد/ کشتی «زیدان» در حال غرق شدن

بعد از شکست یک بر صفر مقابل باشگاه فوتبال ویارئال در سانتیاگوبرنابئو رئال وارد بحران جدیدی در لیگ اسپانیا شد و آمار و ارقامی وجود دارد که به خوبی نشان می‎دهد این باشگاه بحران‏زده است.

مارکا نوشت هرچند باشگاه زیدان یک مسابقه کمتر دارد اما ممکن است بعد از مسابقه بارسلونا اختلاف امتیازش با این باشگاه به عدد ۱۹ برسد. آخرین بار که چنین شرایطی وجود داشت فصل ۱۳-۲۰۱۲ بود که باشگاه ژوزه مورینیو روزهای بدی داشت و فاصله‏‌اش با غول‎های کاتالانی ۱۸ امتیاز شده بود.

در نیمه اول مسابقه‎های لیگ اسپانیا قهرمان اروپا در مجموع ۲۲ امتیاز از دست داد ۵ تساوی داشت و ۴ شکست. اگر به فصل ۱۷-۲۰۱۶ نگاه کنید سفیدپوشان تنها ۲۱ امتیاز در کل فصل از دست داده بودند. اگر شرایط باشگاه زیدان تغییر نکند و با همین روند ادامه دهد تا آخر فصل فاجعه‏ای به وجود خواهد آمد.

اگر حتی از همین حالا رئال همه مسابقه‎هایش را ببرد در آخر فصل امتیازش ۹۳ خواهد شد مقدار امتیازی که فصل گذشته باعث قهرمانی این باشگاه شد.

جالب اینجاست رئال در فصل ۱۶-۲۰۱۵ که رافا بنیتس را روی نیمکت سر مربی‎گری داشت در نیم‌فصل اول ۳۷ امتیاز کسب کرده بود که منجر به اخراجش شد یعنی ۵ امتیاز بیشتر از باشگاه زیدان. در نهایت رئال در بحران است و اگر زیدان می‎خواهد فصل را در نیمه دوم جدول رده‎بندی به آخر نبرد باید شرایط را تغییر دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *