آخرین اخبار : 

آلگری: ۲ مسابقه آتی در تعیین سرنوشت اسکودتو اهمیت زیادی دارد/ از پیانیچ بابت مصدومیتش متشکرم!

ماسیمیلیانو آلگری سر مربی یوونتوس پس از برتری تیمش مقابل سامپدوریا در هفته سی و دوم سری A اشتیاقش برای هر چه زودتر قطعی کردن قهرمانی در این رقابت‌ها را کتمان نکرد.

 او اظهارات خودش را این‌گونه شروع کرد: باید از پیانیچ تشکر کنم زیرا مصدومیت او به من اجازه داد تا تعویض کنم! داگلاس کاستا به این زودی قرار نبود به زمین بیاید اما بخشی از برنامه تیم برای تعویض نام داشت. سمپدوریا با مسابقه در مرکز دفاع می‌کرد و باید کاری می‌کردیمکه فاصله آن‌ها در مرکز بیشتر شود. برای این کار سانترهای از جناحین به کمک تیم من آمد. باید از همه تشکر کنم زیرا پیروزی پس از آن تجربه تلخ در لیگ قهرمانان کار آسانی نبود. با تمرکز آرامش و هوشمندی مسابقه کردیم و سپس نوبت به تعویض پیانیچ رسید. او در ران پای خود احساس دردی ناگهانی و خفیف کرد.

 او در اخر گفت: هوودس لحاظ فنی با کیفیت است. او انتخاب اول تیم ملی آلمان بود و گل بسیار زیبایی به ثمر رساند. برای او خوشحالم چون برای یافتن چنین فرصتی صبر زیادی به خرج داد.  ناپولی فصلی فوق العاده را سپری می‌کند. آن‌ها هنوز در بالای جدول هستند و فکر می‌کنم ۲  مسابقه پیش رو در تعیین سرنوشت اسکودتو حیاتی خواهد بود. اگر امسال قهرمان ۲ جام داخلی نشویم شاید باشگاه دیگر مرا نخواهد! 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *