آخرین اخبار : 

آلگری: نباید به ساسولو فضا بدهیم

ماسیمیلیانو آلگری سر مربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل ساسولو در سری A از تیمی پرمصدوم و رقابتی دشوار سخن اظهار کرد.

 او اظهاراتش را این‌گونه شروع کرد: بعید است داگلاس کاستا مصدوم مسابقه کند اما شرایط او را بررسی خواهیم کرد. برناردسکی شانس بیشتری برای مسابقه دارد چون مصدومیتش  یک ضرب‌دیدگی مختصر است. اگر هر ۲ ستاره  قادر به مسابقه نباشند مجبوریم تغییراتی را اعمال کنیم و با یک هافبک بیشتر مسابقه کنیم یا از حضور استورارو لیخشتاینر یا  ساندرو در خط حمله بهره ببریم. ایگواین همواره برای ما  حیاتی بوده است و بسیار خوب ظاهر می‌شود اما حتی می‌تواند بهبود هم باشد. مارکیزیو شرایط خوبی دارد و به مسابقه کردن نیازمند است. از آخرین مسابقه او برای باشگاه یک ماه می گذرد.

 او در ادامه تاکید کرد:  ساندرو نیازمند پبشرفت بیش‌تر در زمینه مدیریت انرژی و مسابقه خودش است. روگانی در این باشگاه قدرتمند  فرصا زیادی برای مسابقه کردن ندارد. او تاکنون در ۱۴  مسابقه به میدان رفته و  کنار رومانیولی آینده دفاع فوتبال ایتالیاست. نباید هیچ لغزشی داشته باشیم. همه چیز در دیدارهای پایانی فصل تعیین می‌شود؛ درست زمانی که با رقبای مستقیم خودمان دیدار می‌کنیم. از ابتدا حمله خواهیم کرد. ساسولو بازیکنانی با توانایی فنی بالا  دارد و با خرید باباکار در خط حمله عنصر قدرت بدنی را هم به تکنیک در خط حمله اضافه کرده است. حریف ما اخیرا رم را متوقف کرده و اینتر را شکست داده است پس نباید به آن‌ها کوچک‌ترین فضایی بدهیم.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *