آخرین اخبار : 

آلگری: مقابل تاتنهام باید بهبود بازی کنیم/ پنالتی فیورنتینا به درستی باطل شد

ماسیمیلیانو آلگری سر مربی یوونتوس پس از پیروزی خارج از خانه ۲ بر صفر شب گذشته (جمعه) در خانه فیورنتینا که تیمش را موقتاً به صدر جدول رده‌بندی سری A رساند از تصمیم جنجالی کمک داور ویدئویی (VAR) دفاع کرد.

گل نخست بانوی پیر پس از آن به ثمر رسید که یک ضربه پنالتی به سود فیورنتینا در نتیجه خطای هند جورجو کیه‌لینی بعد از سه دقیقه از رخ دادن آن لغو شد. دلیلش هم آن بود که کمک داور ویدئویی تشخیص داده بود پیش از ارتکاب این خطا از سوی مدافع میانی بانوی پیر خطایی از سوی شاگردان تیم میزبان رخ داده است اما مشخص نبود که داور خطای صورت گرفته روی الکس ساندرو دفاع چپ یوونتوس را گرفته یا آفساید بازیکن فیورنتینا و همین موضوع باعث سردرگمی اعضای دو تیم و اعتراض فلورانسی‌ها شد.

آلگری در اخر بازی به شبکه پرمیوم اسپورت ایتالیا بیان کرد: حفظ تمرکز روی بازی در این رقابت کار سختی بود. ما باید هم به شاگردان خودمان هم به شاگردان فیورنتینا تبریک بگوییم. بازی را خوب شروع کردیم اما آنها فشار آوردند. ما بیش از اندازه روی خطوط بازی می‌کردیم و این به آنها کمک کرد. چند بار ریسک کردیم و نزدیک بود گل بخوریم و به این ترتیب مجبور شدیم نیمه اول را بدون وارد آوردن هیچ ضربه‌ای به حریف به اخر برسانیم. در نیمه دوم اما بازی متفاوت شد.

آلگری ادامه داد: همه بازی‌ها مانند هم نیستند و بعضی اوقات اوقات در جریان یک بازی ممکن است شما دچار غفلت شوید. تیم ما اما در این رقابت عمل کرد خوبی داشت آن هم مقابل حریفی که برای هر تیمی دردسرساز می‌شود و شاگردان جوان و باکیفیت دارد. الان ناپولی پشت سر ماست اما این نباید باعث شود که سختی‌های مسیر پیش رو را از یاد ببریم.

سر مربی بانوی پیر درباره صحنه جنجالی بازی هم تأکید کرد: پنالتی؟ من فقط منتظر تصمیم نهایی داور بودم. این اوست که تصمیم می‌گیرد و نظیر چنین اتفاقی پیش از این هم بارها رخ داده است. فاصله من تا صحنه خطا زیاد بود اما خوشبختانه پنالتی باطل شد. بعد از آن ما بهبود شروع به دفاع کردیم.آیا من تصمیم داور را درک کردم؟ خب صحنه خیلی مشخص نبود اما من فکر می‌کنم که قبل از پنالتی آنها خطایی صورت گرفت. داور مسئول بازبینی فیلم بازی دقیق‌تر همه چیز را می‌بینند. من فقط می‌دانم که ما معطل شدیم تا نتیجه تشخیص آنها اطلاعیه شود.

سر مربی سابق میلان درباره بازی بعدی تیمش برابر تاتنهام در خانه در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز اظهار داشت: تاتنهام لحاظ فنی واقعاً تیم فوق‌العاده‌ای است اما حساب بازی‌های لیگ قهرمانان فرق دارد. ما باید بهبود بازی کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *