آخرین اخبار : 

آلوز: اگر از بارسلونا با من تماس بگیرند همین فردا به آنجا بازخواه…

دنی آلوز که در سال ۲۰۱۶ پس از هشت سال حضور در بارسلونا از این تیم جدا و پس از یک فصل حضور در یوونتوس به پاری‌سن‌ژرمن پیوست احتمال بازگشتش به جمع آبی‌واناری‌ها را رد نکرد.

آلوز که  تنها یک فصل از حضورش در PSG می‌گذرد به شبکه تلویزیونی «گلوبو تی‌وی» برزیل اظهار کرد: بارسلونا خانه من است. غیرممکن است که بگویم تمایلی برای بازگشت به بارسلونا ندارم. اگر آنها با من تماس بگیرند همین فردا به بارسلونا بازخواهم گشت.

مدافع برزیلی پاریسی‌ها تصریح کرد: اگر بگویم که ترک بارسلونا ضربه‌ای به من نزد دروغ گفته‌ام. زمانی که بارسا را ترک کردم قطعاً ضربه خوردم چون دشوار تلاش کردم تا در بارسلونا تاریخ‌سازی کنم. من در طول ۸ سال ۲۳ جام قهرمانی با این تیم تجربه کردم.

آلوز صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: من کمک شایانی به کسب نتایج خوب برای بارسلونا کردم اما آنها به داستان من احترام نگذاشتند. آنها می‌خواستند برای من مراسم خداحافظی بگیرند اما من به آنها پاسخ منفی دادم چون بارسلونا را خانه ابدی خودم می‌دیدم و وقتی شما جایی را خانه خود می‌دانید نباید با آن خداحافظی کنید. وقتی هم می‌خواهید بازگردید خداحافظی چه معنایی دارد؟

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *