آخرین اخبار : 

آلوز: از لحظه اول مصدومیتم می‌دانستم که جام جهانی را از دست داده‌…

دنی آلوز که در دیدار اخیر پاری‌سن‌ژرمن مقابل تیم اِربی در دیدار فینال جام حذفی فرانسه از ناحیه لیگامنت زانو دچار آسیب‌دیدگی شد و شانس همراهی تیم ملی برزیل در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از دست داد در اظهار کرد‌وگو با سایت «The Players’ Tribune» اظهار کرد: زمانی که در زانویم درد را حس کردم روحم از بدنم خارج شد. همان لحظه که زمین خوردم می‌دانستم که در هواپیمای برزیل برای سفر به روسیه برای شرکت در مسابقات جام جهانی نخواهم بود.

وی ادامه داد: پس از مسابقه در رختکن پزشکان پاری‌سن‌ژرمن به من گفتند که باید تا فردا صبر کنیم تا نتایج آزمایش‌ها مشخص شود اما قلباً می‌دانستم که کار تمام شده است. همه بعد از مسابقه می‌آمدند و قهرمانی در جام حذفی فرانسه را جشن می‌گرفتند و من هم هرگز نمی‌خواهم حس منفی به هم‌تیمی‌هایم بدهم – اگر شما من را بشناسید متوجه خواهید شد که من آدمی ذاتاً شاد هستم – از این‌رو لبخند می‌زدم و سعی می‌کردم شاد باشم اما هم‌تیمی‌هایم هم در چشمانم می‌دیدند که یه چیز این وسط درست نیست.

مدافع برزیلی PSG تصریح کرد: من تنها یک‌بار گریه کردم و آن وقتی بود که تنها بودم. بگذارید یک چیز را به شما بگویم و آن این است که نمی‌خواهم کسی برای من گریه کند. نمی‌خواهم کسی برای من تأسف بخورد. من با رویاهایم زندگی کرده‌ام. دنی آلوز به جام جهانی نمی‌رود اما هنوز ذاتاً آدمی شاد است.

آلوز که معتقد است هم تیمی‌هایش می‌توانند برای ششمین بار برزیل را به قهرمانی مسابقات جام جهانی برسانند تأکید کرد: این تیم برزیل می‌تواند به قهرمانی برسد. ما در تیم‌مان هم استعداد داریم هم فوق‌ستاره اما مهمتر از همه یک سر مربی خبره داریم. تیته شخصیت تیمی فوق‌العاده‌ای را از زمان قبول سرمربیگری برزیل شکل داده است و به شاگردان نشان داده که ما نمی‌توانیم تکرو باشیم و برای رسیدن به رویاهای‌مان باید هماهنگی بی‌نقصی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: من ۱۲ سال است که در تیم ملی فوتبال برزیل هستم و باید بگویم این تیم قویترین تیم به لحاظ ارتباط سازماندهی ساختاری ایده‌‌ای و از هر حیث است که من تا کنون تجربه‌اش کرده‌ام. ما ترکیب خوبی از شاگردان جوان از جمله گابریل ژسوس و فیلیپه کوتینیو و شاگردان باتجربه‌تر که حذف تلخ برزیل در جام جهانی قبلی را تجربه کردند و می‌خواهند اوضاع را درست کنند در اختیار داریم.

آلوز در خصوص آینده خود هم اظهار داشت: من خودم را بازیکنی کهنه‌کار نمی‌بینم. همانطور که شما می‌بینید روحیه من مثل روحیه یک بچه ۱۳ ساله است. کسی چه می‌داند شاید وقتی زمان آغاز مسابقه‌های جام جهانی ۲۰۲۲ فرا رسید هنوز برای بودن در تیم ملی برزیل تلاش می‌کنم. بدن من در آن زمان ۳۹ ساله خواهد بود اما روحیه‌ام در آن زمان تنها ۱۷ ساله خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *