آخرین اخبار : 

آذرنیا: ناشُکر نیستیم و یک امتیاز مسابقه با پرسپولیس می‌تواند برای‌مان کافی باشد

حسن آذرنیا ورزشی درباره وضعیت گسترش فولاد در آستانه دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: با آمدن فیروز کریمی گسترش فولاد لحاظ فنی روحی و انگیزشی خیلی فرق کرده است. در مقطعی از فصل حتی تا رده شانزدهم جدول هم پایین رفتیم اما الان در رده هشتم و نیمه بالای جدول هستیم. ارزش کار کریمی اینجا مشخص می‌شود که یکسری از شاگردان هم از با حضور او از گسترش فولاد رفتند.

وی گفت: پس از تساوی هفته گذشته مقابل فولاد تمرینات خوبی داشتیم و سامان نریمان‌جهان و آندرانیک تیموریان مصدوم بودند و به این مسابقه می‌رسند. مشکل خاصی نداریم و کاملاً آماده‌ایم که مسابقه خوبی مقابل پرسپولیس برگزار کنیم. تنها مشکلی که داریم نبود ادسون هنریکه است که او به‌خاطر مصدومیت قادر به همراهی تیم‌مان نخواهد بود.

سرپرست گسترش فولاد با اشاره به دیدار پنجشنبه این تیم مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: در نیم‌فصل دوم همه مسابقه‌ها دشوار است. اصطلاحاً می‌گویند که در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچک می‌شوند و بردن مسابقه‌ها دشوار. پرسپولیس تیم و تشکیلات خوبی دارد اما تیم ما نشان داده که حریف دست و پا بسته‌ای نیست. پدیده‌ که گربه سیاه تیم‌های تبریزی بود را شکست دادیم نفت آبادان و پارس جنوبی را هم در زمین خودشان بردیم اینها نشان می‌دهد ما تیم کوچکی نیستیم و برای کسب امتیاز به دیدار مقابل پرسپولیس می‌رویم و فکر می‌کنم این هم دور از دسترس نباشد.

آذرنیا در پاسخ به این سوال که «آیا یک امتیاز دیدار مقابل پرسپولیس می‌تواند برای گسترش فولاد کافی باشد؟» تصریح کرد: یک امتیاز هم کافی است اما در مسابقه سه امتیازی مساوی یک نوع باخت خفیف است. ما یک امتیاز هم بگیریم ناشُکری نمی‌کنیم اما سعی‌مان این است که تهران را با امتیاز ترک کنیم.

وی در مورد حل شدن مشکل احمد نوراللهی بازیکن تیم پرسپولیس در آستانه دیدار مقابل گسترش فولاد به بیان کرد: اگر مشکل نوراللهی به‌صورت قانونی حل شود مشکلی ندارد بیاید و مسابقه کند. ما تابع قوانین سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هستیم و از این بابت مشکلی نداریم. هرکسی که در پرسپولیس باشد کادر فنی ما نسبت به آن ترکیبش را می‌چیند. ما اعتراضی به حضور نوراللهی در دیدار مقابل گسترش فولاد نداریم. به هر حال وقتی خدمتش تمام شده کارت اخر خدمت گرفته و سازمان لیگ هم مشکلی با مسابقه کردن نوراللهی ندارد ما چرا اعتراض کنیم؟

سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد راجع‌به احتمال تکرار اتفاقات دیدار پرسپولیس – تراکتورسازی در دیدار پرسپولیس – گسترش فولاد یادآور شد: فکر نمی‌کنم چنین اتفاقاتی دوباره رخ بدهد. اگر ۱۰ درصد استادیوم هم برای ما باشد برای‌مان کافی است. حساسیتی نسبت به موضوع نداریم. تمام مسائل را در جلسه هماهنگی قبل مسابقه مطرح می‌کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *