آخرین اخبار : 

آذرنیا: از پیشنهاد تراکتورسازی برای تغییر ساعت مسابقه استقبال می‌کنیم/ انصاف نبود دربی تبریز در شهر دیگری برگزار شود – اخبار تسنیم

حسن آذرنیا در اظهار کرد‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت باشگاه گسترش فولاد پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی، اظهار داشت: گسترش فولاد شرایطش خوب است، هر چند که تعدادی بازیکن مصدوم داریم، اما بقیه شاگردان تمرین می‌کنند و آماده مسابقه با تراکتورسازی هستند. نخستین هدف‌مان در دربی تبریز این است که در مرحله اول یک فوتبال با کیفیت ارائه بدهیم و در مرحله دوم ان‌شاءالله سه امتیاز را بگیریم.

سرپرست گسترش فولاد با اشاره به تعلیق محرومیت تراکتورسازی از برگزاری مسابقه خانگی در خارج از استان و برگزاری دربی تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، خاطرنشان کرد: هر چند که به صورت رسمی هنوز چیزی ابلاغ نشده، اما تا جایی که می‌دانیم، محرومیت مسابقه خارج از استان برای تراکتورسازی هم برداشته شده است. با این رأی، به‌ نوعی گسترش فولاد هم جریمه شده بود، اما خدا را شکر مشکل حل شده و در شهر خودمان و در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز دربی را برگزار می‌کنیم. از لحاظ هوادار برای تراکتورسازی هم فرق نمی‌کرد که کجا مسابقه کند، چون حتی بعضی جاها بیشتر از تبریز هوادار دارد. از اسمش مشخص است که مسابقه تراکتورسازی – گسترش فولاد دربی است و انصاف نبود که در شهر دیگری برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

نصیرزاده: با محرومیت تراکتورسازی، گسترش فولاد را هم محروم کردند

وی راجع‌به دیدار این باشگاه مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: در تبریز تماشاگران یک شعاری دارند که می‌گویند «باشگاه‌های آذربایجان با یکدیگر فرقی ندارند». مسابقه با تراکتورسازی هم نه تنها برای گسترش فولاد، بلکه برای هر تیمی دشوار است. من مسابقه‌های اخیر تراکتورسازی را دیدم، مشخص است که باشگاه‌شان چارچوبش را پیدا کرده و مسابقه با کیفیتی انجام می‌دهد. مسابقه با تراکتورسازی برای ما مسابقه خیلی دشوار است، اما گسترش فولاد هم بعد از آمدن فیروز کریمی اگر چهره شناخنته شده‌ای ندارد، ولی با توجه به کارهای تاکتیکی و گروهی که با تدبیر آقای کریمی انجام می‌شود، خیلی به باشگاه بزرگی تبدیل شده است.

آذرنیا در مورد درخواست باشگاه تراکتورسازی برای تغییر ساعت مسابقه روز چهارشنبه خود مقابل گسترش فولاد تصریح کرد: چون ما میزبان نیستیم، فکر می‌کنم برای ما زیاد فرقی نداشته باشد. ما تابع نظر سازمان لیگ هستیم و هر وقت بگویند، ما همان موقع مسابقه می‌کنیم. اگر تراکتورسازی فکر می‌کند ساعت ۱۶ تماشاگران بیشتری به ورزشگاه می‌آیند، ما هم از این موضوع استقبال می‌کنیم، چون حضور هواداران بیشتر برای ما هم بهبود است. فکر می‌کنم فوتبال بدون تماشاگر عین غذای  بی‌نمک است.

بیشتر بخوانید:

برگزاری مسابقه دربی تبریز در ورزشگاه یادگار

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *